• Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Scooper Luxury Version

Symbol: 030903
2399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 48 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 14.5
Dostępność Duża ilość
EAN 6972884750163

Inteligentna kuweta samoczyszcząca CatLink Scooper (Luxury)

Pożegnaj konieczność samodzielnego sprzątania po swoim kocie. Inteligentna kuweta marki CatLink umożliwia automatyczne czyszczenie już w około 2 minuty i oferuje 4 tryby pracy do wyboru. Zapewni całkowite bezpieczeństwo Twojemu zwierzakowi i została wyposażona w duży zbiornik na odpady, którego pojemność wynosi aż 13 l. Możesz też sparować urządzenie z aplikacją Catlink, aby sterować nim zdalnie, otrzymywać przydatne powiadomienia i zyskać dostęp do raportów dotyczących przyzwyczajeń i zdrowia Twojego pupila. Uwaga: kuweta działa jedynie na terenie Polski, ze względu na blokadę regionalną. 

image

4 tryby pracy

Dostosuj działanie kuwety do swoich oczekiwań, wybierając spośród 4 dostępnych trybów. Tryb Manual umożliwia ręczne rozpoczynanie i zatrzymywanie pracy urządzenia za pomocą aplikacji lub odpowiedniego przycisku. Timer pozwala ustalać godziny jego pracy. Jeśli chcesz, aby kuweta automatycznie zaczynała czyszczenie po upływie określonego czasu od jej użycia przez kota (1 / 3 / 5 / 7 / 10 minut), wybierz tryb Auto. Tryb Empty umożliwia opróżnienie zbiornika na żwirek za pomocą jednego przycisku.

image

Zdalne sterowanie z aplikacją

Zyskaj jeszcze więcej możliwości. Kompatybilna z systemami Android i iOS aplikacja Catlink pozwala sterować kuwetą za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki temu możesz między innymi zdalnie włączać i wyłączać urządzenie, sprawdzać raporty i zmieniać tryby, gdziekolwiek jesteś - nie tylko w domu, ale też na przykład w pracy lub na wakacjach. Istnieje też możliwość udostępniania produktu w aplikacji nielimitowanej liczbie użytkowników. To oznacza, że pozostali członkowie Twojej rodziny również mogą cieszyć się zdalną kontrolą kuwety! Uwaga: produkt obsługuje tylko łącze WiFi 2.4G.

image

Powiadomi Cię o konieczności uzupełnienia żwirku

Urządzenie zostało wyposażone w inteligentne czujniki, które umożliwiają monitoring temperatury i wilgotności. Na bieżąco kontrolują też poziom żwirku i stopień zapełnienia zbiornika na odpady, aby informować Cię o tym w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapisuje też każde użycie kuwety przez kota, rejestrując przy tym jego wagę i czas, w jakim załatwiał swoje potrzeby - dzięki temu możesz lepiej poznać przyzwyczajenia swojego ulubieńca i zadbać o jego zdrowie. Wystarczy sięgnąć po smartfona, aby sprawdzić raport z ostatnich 24 godzin, 7 dni lub 12 miesięcy.

image

Szybkie i efektywne czyszczenie

Kuweta doskonale sprawdzi się również w domach, w których mieszka więcej kotów. Umożliwia efektywne czyszczenie już w około 2 minuty, co oznacza, że żaden zwierzak nie musi zbyt długo czekać na swoją kolej. Co więcej, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną, udoskonaloną technologię filtracji, aby skutecznie oddzielać odpady. Zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność 13 l, co oznacza, że wystarczy opróżnić go około raz na tydzień.

image

Bezpieczna dla zwierząt

Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji kuweta jest całkowicie bezpieczna dla zwierząt. Podwójny system ochrony sprawia, że nie musisz się obawiać, że Twojemu kotu coś się stanie. Precyzyjne czujniki grawitacyjne niezawodnie wykrywają obecność czworonogów - jeśli Twój pupil wejdzie do kuwety w trakcie czyszczenia, jej praca natychmiast zostanie przerwana. Urządzenie skutecznie chroni zwierzaki również przed ewentualnym uszczypnięciem lub przytrzaśnięciem łapek.

image

Ulepszona konstrukcja

Produkt wyróżnia się także udoskonaloną, starannie przemyślaną konstrukcją. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jego przewrócenia. Zapewnia też wystarczająco dużo przestrzeni nawet dla większych kotów - idealnie nadaje się dla zwierzaków w wieku od 4 miesięcy i o wadze do 10 kg. Co więcej, zbiornik na zanieczyszczenia znajduje się z przodu kuwety, dzięki czemu jego opróżnianie jest bardzo proste i szybkie. Uwaga: kuweta powinna zostać ustawiona w odległości przynajmniej 5 cm od ściany.

image
Producent CatLink
Model CL-06
Napięcie znamionowe DC 12 V
Moc znamionowa 1 W (w trybie czuwania) / 5 W (podczas pracy)
Wymiary 60 x 58 x 71 cm
Waga 10 kg
Pojemność zbiornika na odpady 13 l
Przeznaczenie Koty o wadze 1,5-10 kg
Zalecany żwirek Bentonitowy
Maks. liczba kotów 4
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny